owłosienie

Jak sposób dbać o brodę - sporo sposobów znajdziesz w tym artykule.

Submitted by admin on Thu, 02/16/2017 - 12:11
podróż
Autor: Farouk Systems
Wytworny mężczyzna powinien potrafić dbać o swoje owłosienie. Mycie, układanie i strzyżenie, to jedynie część zabiegów. Trzeba także sięgnąć po wosk do wąsów i olejek, albo balsam do brody.


Stylizacja zarostu wymaga wielu zabiegów, ażeby facet nie wyglądał jak Tarzan.
broda
Źródło: pixabay.com
W aktualnych czasach zarost jest niezwykle ważną częścią męskiego wyglądu. W ciągu ostatnich lat silnie rozpowszechnił się trend na posiadanie brody. Przypuszczalnie jest to reakcja na panujące od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, objawiające się przesadną dbałością mężczyzn o gładkość swojej cery oraz wygląd ogólny. Tym, co znacząco wpływa na trend dotyczący zapuszczania brody są bez wątpienia media. Współcześnie znaczna większość gwiazd Hollywood płci męskiej stara się podkreślić swój zarost. Nie wszyscy naturalnie decydują się na długą brodę.
gładkie nogi
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Nie sposób ukryć, że na obecną chwilę wygląd ma dla ludzi duże znaczenie. Naturalnie w największym stopniu dotyczy to kobiet, które wyszukują wszystkich możliwych rozwiązań, by niwelować oznaki starzenia.

Zabiegiusuwania owłosienia metodą laserową

Submitted by admin on Fri, 09/05/2014 - 14:53
Kobieta z blond włosami
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Latem, większość kobiet chce odpowiednio zająć się swoją urodą, aby móc olśnić i uwydatnić swą kobiecość. To prawda, w trakcie wakacji mamy dużo więcej czasu i ochoty na zabiegi pielęgnacyjne. Wszak upały zachęcają do bardziej odważnego zaprezentowania naszego ciała! Kłopot tkwi jednak w tym, że nie na każdy zabieg kosmetyczny możemy sobie pozwolić o tej porze roku...
Syndicate content
© 2014 badaniacalowania.pl. m