Zadbany mężczyzna

Submitted by admin on Tue, 03/31/2015 - 10:59
To nieprawda że wyłącznie panie troszczą się o swą urodę. Coraz nagminniej czynią to także mężczyźni. Z myślą o mężczyznach powstają specjalne kosmetyki dla mężczyzn o delikatnej konsystencji, adekwatnych przymiotach i w "męskich" opakowaniach jak też - rzecz jasna - woniach. Mogą to być: kremy do rąk i twarzy, szampony, pomadki osłonowe do ust a także pachnidła. Dzisiejszy pan sięga po nie codziennie, latem dorzucając do tego zestawu kremy z filtrem, natomiast zimą emulsje osłonowe.

Męska skóra w każdym calu odróżnia się od skóry damskiej. Wszystko za sprawą testosteronu, hormonu, który powoduje, że: mężczyźni posiadają grubszą skórę, więcej gruczołów łojowych i bujniejsze owłosienie. To dlatego panowie z jednej strony są
Mężczyzna
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
bardziej odporni na oddziaływanie czynników z zewnątrz, z kolei z drugiej strony łatwiej w ich wypadku o zaskórniki. Nie bez znaczenia jest też codzienne golenie twarzy. Źle dobrany krem po goleniu czy też niewłaściwa maszynka potrafią spowodować podrażnienia, a niekiedy nawet alergię. Najlepiej wybierać delikatne pianki do cery wrażliwej, natomiast po goleniu kremy nawilżające. Więcej produktów: roztwór wodny joduTroskę o męskie ciało doskonale widać na przykładzie antycznych Egipcjan. Chociaż nie zmarszczki, natomiast zbytnie łysienie przyczyniało im najwięcej trosk, to preparaty, które używali by ocalić włosy nawet aktualnie budzą podziw. Pewnym z ich wynalazków było zestawienie aloesu w należytych proporcjach z tłuszczami roślinnymi, co stało się prototypem wielu dzisiejszych sprawdzonych kosmetyków do pielęgnacji męskich włosów. Informację o autorze: http://www.allecco.pl/

"Przeciętny" facet ma najczęściej tłustą skórę, czasami z wypryskami, acz pewne partie twarzy i u niego mogą być suche. Jakie zatem kosmetyki dla mężczyzn powinien wybierać? Prawidłowe oczyszczanie twarzy jest dla niego podstawą pielęgnacji. Warto wykorzystywać do tego celu żelu z mikrogranulkami. Kremy panowie powinni stosować rano i wieczorową porą, zarówno na twarz, jak również na szyję. Może być to środek matujący do cery tłustej, odżywczy albo chroniący przed fatalnym działaniem promieni słońca.

Zimą na przesuszenie narażone są dodatkowo ręce. Balsam do rąk męskich powinien przede wszystkim odżywiać skórę dłoni, ale bez obaw można sięgnąć po krem partnerki. Grunt, aby był regenerujący.
© 2014 badaniacalowania.pl. m