Specyfiki do włosów - w jakich sklepach najlepiej je nabywać?

Submitted by admin on Tue, 09/23/2014 - 12:54
Wiele kobiet kupuje farby i kosmetyki do włosów w drogeriach. Coraz więcej pań zastanawia się również nie tylko nad ich skutecznością, ale również bezpieczeństwem. Gdzie zatem najlepiej jest kupować preparaty do włosów, żeby były one nie tylko efektywne, lecz dodatkowo bezpieczne?


Dziewczyna z potarganymi włosami
Autor: Rob
Źródło: http://www.flickr.com
Wiemy o tym, że skuteczne farby, które stosowane są przez fryzjerki w salonach, posiadają w swoim składzie znacznie mniej amoniaku niż specyfiki z drogerii. Jest to możliwe z kilku przyczyn. Osoba nabywająca farby w drogeriach oczekuje, iż w niezwykle szybki sposób osiągnie kolor dokładnie taki, jaki pokazany jest na zdjęciu na opakowaniu. Dość duża ilość amoniaku powinna zapewnić nam taki efekt. W salonie natomiast fachowy fryzjer widzi na bieżąco proces koloryzacji i wydłuża lub skraca jego czas w zależności od potrzeb włosów oraz ich indywidualnych uwarunkowań. Jeśli więc chcemy farbować włosy skutecznie, zamiast drogerii warto wybrać raczej fryzjerski sklep w Szczecinie (www.falelokikoki.pl/nasze-sklepy/szczecin/).

Bez wątpienia preparaty dostępne w specjalistycznych sklepach fryzjerskich, muszą spełniać znacznie więcej funkcji niż te z drogerii. Kosmetyki używane przez fryzjerów mają zwykle o wiele mocniejsze właściwości, jednak są wykorzystywane przez profesjonalistów, którzy szczegółowo wiedzą, jak je dawkować i je używać,
Klientka u fryzjerki
Autor: Special Olympics Connaught
Źródło: http://www.flickr.com
w związku z tym zapewniają bezpieczeństwo przy równoczesnych oczekiwanych efektach.

Jeśli znamy zaprzyjaźniony salon, o wiele lepszym pomysłem jest skorzystanie z jego produktów niż zakupy w drogeriach. W ten sposób mamy szansę nabyć nie tylko skuteczne kosmetyki, lecz także dostać szczegółowe wiadomości na ich temat. Niestety należy pamiętać o tym, że bardzo często kosmetyki zakupione w profesjonalnych sklepach (strona firmy) są nieco droższe od tych z drogerii. Za ceną stoi jednak znacznie lepsza jakość. Są one bardziej wydajne i w opinii wielu użytkowniczek znacznie lepiej spełniają swoje funkcje.

Jeżeli nie jesteśmy przekonani, po jakie specyfiki do farbowania należy sięgnąć, bądź też które z nich będą bezpieczne dla naszych włosów, fryzjerki sklep w Szczecinie może być o wiele lepszym rozwiązaniem, niż samodzielne eksperymentowanie z niesprawdzonymi kosmetykami z drogerii.
© 2014 badaniacalowania.pl. m