Jak sposób dbać o brodę - sporo sposobów znajdziesz w tym artykule.

Submitted by admin on Thu, 02/16/2017 - 12:11
Wytworny mężczyzna musi umieć dbać o swoje owłosienie. Mycie, układanie i strzyżenie, to tylko cząstka zabiegów. Należy również sięgnąć po wosk do wąsów i olejek, bądź balsam do brody.


Stylizacja zarostu wymaga wielu zabiegów, ażeby mężczyzna nie miał wyglądu jak Tarzan.


Ażeby móc go jakoś wystylizować nie obejdzie się bez strzyżarki, albo trymera, czy nawet maszynki jednorazowej.


podróż
Autor: Farouk Systems
Odpowiednim podejściem dla faceta o kwadratowej twarzy jest taka stylizacja, która ujednolici te cechy. Jest możliwość ten efekt osiągnąć na przeróżne sposoby. Przede wszystkim trzeba starać się po bokach ciąć krótko, a na policzkach nieco dłużej. To da efekt wydłużenia twarzy. Przy układzie twarzy trójkątnej odpowiednią alternatywą będzie wygolenie policzków, które ze względu na kształt twarzy są na ogół za mocno wyeksponowane - meskiezaciecie.pl nasza strona. Nadzwyczaj ważne jest w tym przypadku, by boki pozostały nie wygolone i dosyć mocno podkreślone.


Skoro mężczyzna zdecyduje się nosić zarost, powinien o niego dbać. Dziko rosnący zarost nie pasuje szykownemu mężczyźnie. Wosk ogólnie pozwala ułożyć wąsa. Naturalnie włosy zarostu kiełkują w dół i prędko zaczynają dochodzić do ust. Sprawia to niemiłe uczucie (Męskie Zacięcie BLOG > tylko profesjonalne informacje), wygląda nieestetycznie i do tego taki wąs szybko się brudzi.


Olejek do brody jest trochę mniej znany niż wosk, jednak świetnie się sprawdza przy pielęgnowaniu włosów brody. Służy nawilżeniu włosów i cery brody. Dzięki temu włosy się łagodnie świecą i w dotyku są zdrowe. Najważniejsze jest to, że odżywiona cera przestaje swędzieć, a włosy przestają się tak zawijać i ciągnąć.


Olejek nakłada się uprzednio na dłoń, a później rozciera go drugą dłonią. Potem wciera się preparat w głąb podbródka, do samej skóry. Ponieważ olejek ma natłuszczać i nawilżać, najodpowiedniej jest stosować go od razu po kąpieli, czy też myciu brody, lecz dopiero na wysuszone włosy. Większa część olejków ma specjalne aplikatory, jakie nadają im aptecznego charakteru.


Po tym zabiegu nadchodzi moment na porządne czesanie włosów zarostu. Najpierw czeszemy wszystko pod włos, a potem już z włosem i komponujemy bryłę brody. Dzięki temu rozczeszemy ją dobrze i ponadto rozprowadzimy równo olejek.
© 2014 badaniacalowania.pl. m