cera

Jak sposób dbać o brodę - sporo sposobów znajdziesz w tym artykule.

Submitted by admin on Thu, 02/16/2017 - 12:11
podróż
Autor: Farouk Systems
Wytworny mężczyzna powinien potrafić dbać o swoje owłosienie. Mycie, układanie i strzyżenie, to jedynie część zabiegów. Trzeba także sięgnąć po wosk do wąsów i olejek, albo balsam do brody.


Stylizacja zarostu wymaga wielu zabiegów, ażeby facet nie wyglądał jak Tarzan.

kremy firmy Vichy, kremy na cellulit

Submitted by admin on Tue, 04/05/2016 - 12:56
kobieta, cellulit
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Każda pani i nie wyłącznie pragnie mieć zadbaną, gładką cerę. Żaden kosmetyk nie działa na cerę tak świetnie jak krem Vichy. Nawilża, odżywia cerę buzi i ochrania ją przed zanieczyszczeniami, słońcem, lub wiatrem. Najważniejsze dla skóry są witaminy.
Maseczka
Autor: Centrum DER-MED
Źródło: Centrum DER-MED
Dzisiaj niezmiernie trudno jest odnaleźć kosmetyki, które będą wysokiej jakości i zarazem nie będą uczulały. Niezwykle duży wpływ ma na to cały przemysł kosmetyczny, jakiego nadrzędnym zamysłem jest wyprodukowanie jak największej ilości kosmetyków, jakie są na co dzień używane przez wielu ludzi. Całe szczęście istnieją marki, które na globalnym rynku prowadzą prym, a wyrabiają kosmetyki naturalne i pozbawione rozmaitego typu ulepszaczy i substancji chemicznych.

Jak opalać się zdrowo - istotne kroki

Submitted by admin on Mon, 05/18/2015 - 15:15
Kosmetyki do opalania
Autor: Klinika Triclinium
Źródło: Klinika Triclinium
Gdy zbliża się lato wielu z nas marzy, by "złapać trochę słońca" i opalić się. Leżenie w pełnym słońcu jest rzecz jasna bardzo miłe, należy jednak mieć świadomość, że także niebezpieczne. Jeśli chcemy się opalać powinno się zapoznać z bazowymi radami, które pomogą w tym procesie i za pomocą których nie narazimy naszej skóry na powikłania. Jak prawidłowo się opalać?

Ćwiczenia z zasięgu kosmetologii - czy pożądane byłoby skorzystać?

Submitted by admin on Tue, 05/05/2015 - 12:11
kurs
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Wzięcie udziału w szkoleniu w zakresie kosmetologii estetycznej to najtańszy i szybki sposób, żeby nie raptem nauczyć się wykonywać zabiegi, ale i dołączyć je do propozycji w salonie kosmetycznym czy też gabinecie SPA. Co zdarza się z nich wynieść i czego się nauczyć?

Lifting? Nie koniecznie

Submitted by admin on Tue, 12/02/2014 - 16:04
Ukojenie i nawilżenie dla wrażliwej skóry
Autor: Bielenda
Źródło: Bielenda
Powrót do młodości nie musi dziś wiązać się z zabiegami chirurgicznymi. Znamy bowiem triki, które sprawią, iż w lustrze zobaczymy swoje młodsze odbicie!

Dlaczego powinieneś zerwać z nałogami?

Submitted by admin on Wed, 05/14/2014 - 09:41
Sporo się opowiada o tym, że należy o siebie troszczyć się, iż warto używać odpowiednich kosmetyków, że należy się zdrowo odżywiać. Prawda mimo wszystko jest taka, iż nawet najwspanialsze kosmetyki i nawet najwspanialsza dieta, nie będzie dawała pozytywnego efektu na nasze zdrowie i wygląd, jeśli równocześnie będziemy niszczyli nasze ciało przez używki, takie jak papierosy, narkotyki lub alkohol.
Krem z proteinami mleka
Autor: PHARMA CF
Źródło: PHARMA CF
Kremy do twarzy ze szlachetnymi minerałami

Perły, złoto, diamenty i jedwab kojarzą się z przepychem.
Ozdabiają naszyjniki,ale mogą także upiększać skórę. Coraz częściej znajdujemy je w kremach. Są naprawdę wyjątkowo skuteczne w pielęgnacji. Szlachetne składniki mają wiele wyjątkowych właściwości. Wspomagają pielęgnację cery dojrzałej, a także tę z wszelkimi problemami. Likwidują zmarszczki, rozświetlają i nawilżają.

Jak zadbać o własną cerę?

Submitted by admin on Fri, 03/07/2014 - 13:29
dziewczyna
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Zadbana cera jest istotna choćby z tego powodu, że w końcu jeżeli nie będziemy umiały dobrze o nią dbać, po pewnym czasie zauważymy wiele podrażnień, itp. Szczególnie w przypadku wrażliwszej cery przydałoby się zadbać o wszystko. Zatem niewiasta, która na serio zastanawia się w jaki sposób dbać o cerę, w żadnym wypadku nie dopuścić do podrażnień, bez wątpienia powinna zaznajomić się dokładnie z owymi wypocinami. Niemało dzięki temu artykułowi tak naprawdę można się w sumie dowiedzieć.

Pielęgnacja trudnej cery

Submitted by admin on Fri, 02/21/2014 - 10:45
kobieta
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Skóra jest niezwykle ważną częścią ciała ludzkiego. Jako warstwa wierzchnia ma za zadanie osłaniać i chronić narządy wewnętrzne oraz kości. Jest również przez to warstwą widoczną dla innych, nie w każdym przypadku osłaniana przez odzież. Między innymi skóra twarzy potrzebuje specjalnej pielęgnacji z wielu powodów. Jest ona ciągle odsłonięta, przez co jest stale narażona na działanie różnych elementów, również tych wiążących się z pogoda i temperaturą. Ponadto twarz jest pewnego rodzaju wizytówką człowieka, ważne jest więc, by była jak najbardziej w dobrym stanie.
Syndicate content
© 2014 badaniacalowania.pl. m